O nas

Przystanek Wrocław to Marzena i Amelia, mama i córka, pochodzące z Pomorza Zachodniego, które jesienią 2014r. odkryły Wrocław!
Stolica Dolnego Śląska tak je zauroczyła, że postanowiły przystanąć tu na chwilę. 
I ta chwila trwa do dziś.
Znajdziecie u nas teksty opisujące głównie Wrocław i Dolny Śląsk a także nasze rodzinne strony i inne ciekawe miejsca w Polsce, które odwiedzamy. 

Marzena - szczęśliwa Mama dwóch ślicznych córek, posiadaczka dwóch czterołapów, były bankowiec o wykształceniu teologicznym, domatorka, która chętnie spędziłaby życie w podróży, fanka handmade i zdrowego stylu życia,  wierząca w przyjaźń, miłość i pokój na świecie. Zakochana w dolnośląskich krajobrazach, zamkach i pałacach oraz nadmorskich wydmach, ciągle w poszukiwaniu swojego miejsca na ziemi..

Amelia - artystyczna dusza z zacięciem do projektowania wszelakiego (kiedyś zaprojektuje i zbuduje dom dla swojej Mamy), kozica górska uwielbiająca skałki i górskie wspinaczki, fanka przygód Neli i kreatywnego spędzania czasu, zbieraczka i kolekcjonerka wszystkiego. Zegar i czas to dla niej pojęcia abstrakcyjne, które może jedynie namalować. Urodzona modelka, bez której ten blog by nie istniał. Bo któż by pozował :-)
Współpraca
Chętnie podejmiemy współpracę polegającą na wspólnym podróżowaniu, zwiedzaniu i dobrej zabawie. Efektami pochwalimy się na blogu. 
Z przyjemnością zamieścimy Twoje zdjęcia, jeśli są lepsze od naszych a także polecimy Twoją stronę, jeśli jest zgodna z naszymi zainteresowaniami.
Ehh... popełnimy nawet artykuł polecający, jeśli Twoja atrakcja nam się spodoba :-)

Kontakt, uwagi 
Drogi Czytelniku, Twój komentarz jest ważny!
W tym miejscu możesz oficjalnie, pod pseudonimem lub anonimowo wyrazić opinie na temat tego bloga, zamieszczanych treści i fotografii. 

Możesz do mnie napisać na adres 
marzena73@op.pl.
Podpowiem co zobaczyć we Wrocławiu a nawet chętnie oprowadzę, jakem licencjonowany pilot wycieczek ;-)

Możesz śledzić nasz profil na facebooku, gdzie zamieszczamy relacje "na gorąco" z wypadów i wycieczek. A czasami nawet organizujemy konkursy z nagrodami. 
Nieśmiało ruszamy też z kanałem na youtube. Przydałyby się jakieś lajki na zachętę ;-)

Pozdrawiam i zapraszam do oglądania, czytania i komentowania naszych wpisów.
Marzena ☺

P.S.
Można wypróbować to okienko poniżej, pisząc:
"Cześć! Ale fajny blog!"

Komentarze

Prześlij komentarz