Wrocławska jesień


Jesień... czas refleksji i przemijania... Dobra pogoda i ciągle jeszcze piękne kolory, skutecznie blokują pierwsze symptomy wkradających się cichaczem jesiennych nostalgii... Żeby tylko nie padało za dużo, żeby nie wiało... i żeby słońce nie gasło na wiele dni...
Posty coś nie chcą się same pisać. Rozprasza zbyt wiele myśli, pytań bez odpowiedzi. Czas jakby się kurczył wraz z szybciej zapadającym zmierzchem.
To tylko Jesień...

Zapraszam na wirtualny jesienny spacer.

  
 
 
 
   
 
 

Odwiedzone miejsca to: Park na Klecinie, Park Południowy oraz Park Słowackiego.

Pozdrawiam ciepło..


Komentarze

 1. Piękne są parki wrocławskie, takie romantyczne, a szczególnie wiadomo teraz podczas kolorowej jesieni. Niech ta chwila trwa jak najdłużej. Chociaż wiatr jaki buszuje po mojej kotlinie robi spustoszenie wśród listowia. Piękne zdjęcia oddające uroki parków. Pozdrawiam ciepło.

  OdpowiedzUsuń
 2. Złota, polska jesień to spełnienie marzeń :) Szkoda, że pogoda nie zawsze dopisuje i uniemożliwia spacery. Dobrze, że we Wro i okolicach jest sporo atrakcji pod dachem. Można się wybrać do kina, escape roomu (są coraz bardziej popularne), nawet niedaleko Sobótki, w Mirosławicach, otworzył się Speedfly z tunelem aerodynamicznym. Kocham to miasto :) Jest co robić, gdzie iść i człowiekowi się nie nudzi :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Polska złota jesień jest naprawdę niesamowita. Zwłaszcza w miejscach gdzie jest dużo zieleni i pięknych krajobrazów. Za to kocham Wrocław - że ma mnóstwo parków, uliczek z drzewami, skwerków. Gdzie człowiek nie pójdzie, tam zobaczy kolorowe liście. Ostatni raz byłam we Wrocławiu kilka lat temu. Pamiętam że pojechałam w listopadzie ze swoim chłopakiem. Zatrzymaliśmy się w rynku, w apartamencie D&C Property Holdings, gdzie było mega blisko Ostrowa Tumskiego. Poszliśmy na spacer późnym wieczorem i na jednym z mostów odbyły się oświadczyny. Pamiętam szeleszczące pod stopami liście i dużo złotych barw. Tak, wrocławska jesień, jest zdecydowanie najpiękniejsza :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fantastyczne zdjęcia. Jesień w Polsce to jeden z najpiękniejszych okresów. Każdy liść ma wtedy swój własny kolor. Pięknie się to wszystko prezentuje z lotu ptaka, kiedy np skaczemy ze spadochronem.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz