Szczęśliwa siódemka


Na TEN dzień Amelia czekała od kilku miesięcy. Kiedy nadszedł luty, zrobiła specjalny kalendarz, w którym skreślała dni do TEGO dnia. 
I w końcu jest, 20 luty, urodziny.

  

Przygotowywanie baloników dzień przed urodzinami

Urodziny dziecka to poważne wyzwanie dla rodziców zarówno pod względem organizacyjnym jak i finansowym. W końcu jest to wyjątkowy dzień dla naszej pociechy i chcemy, aby był niezapomniany. 
Odkąd mam własne dzieci, rozumiem wzruszenie mojej Mamy, bez którego nie obyły się żadne moje urodziny. 
Instytucji specjalizujących się w organizacji przyjęć dla dzieci znajdziecie bez liku a ich oferta jest tak różnorodna, że powinna zadowolić każdego rodzica. 
Właśnie, rodzica, bo to rodzice prześcigają się w wymyślaniu urodzinowych atrakcji. Za 2 godziny zabawy, w zależności od pakietu trzeba zapłacić od kilkuset złotych wzwyż. 
Tak więc, urodziny można zorganizować w klimacie z ulubionej bajki naszego dziecka, np. w stylu Star Wars czy Frozen. Można zatrudnić animatora, który zadba aby dzieci kreatywnie spędziły czas. Można wykupić pakiet full-wypas włącznie ze zdrowym jedzeniem, fotografem i upominkami dla gości. 
Takie rozwiązania, jak wszystko, mają plusy i minusy. Zlecenie organizacji urodzin jest niewątpliwie wygodne i nie zabiera czasu, którego ciągle wszystkim brak. Poza tym, zorganizowane urodziny są od pewnego czasu bardzo na topie. 
Amelia kilkakrotnie brała udział w takich imprezach i była zadowolona. 
Kiedy zapytałam, jak chce spędzić swoje, tak długo wyczekiwane urodziny, właściwe nie miała pomysłu. Bardziej interesowało ją czy przyjedzie Babcia, Tata i Wujek. To, że musi być Emilka, najlepsza koleżanka ze szkoły, było oczywiste. 
Oczekiwanie na gości
Zastanawiałyśmy się, gdzie urządzić imprezę. Amelia odrzuciła popularną (i jedną z tańszych) sal zabaw dla dzieci we Wrocławiu mówiąc " Możemy tam pójść ale nie na moje urodziny?" Wyobrażacie sobie jak wzrósł w tym momencie poziom dumy z powodu rozsądku mojego dziecka..? Stanęło na tym, że urodziny będą bardzo kameralne i w domu.

Impreza to może za duże słowo.. ale jak widzicie była udana:-)

Pozdrawiamy!

Komentarze

 1. Witaj piękna księżniczko AMELIO, wspaniała jubilatko. Ciesz się życiem każdego dnia, bądź radosna i ciekawa świata. A przyjęcie zapewne było wspaniałe, tort smakowity. Pozdrowienia

  OdpowiedzUsuń
 2. Najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności dla Szanownej Jubilatki :)
  Nie ważne, że kameralnie i bez fajerwerków, najważniejsze, że atmosfera była udana i wszyscy są zadowoleni, bo o to przecież chodzi.
  A Mamie gratuluję rozsądnej córci!

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapomniałam dopisać w poprzednim komentarzu: piękny tort!

  OdpowiedzUsuń
 4. Serdecznie dziękuję za przemiłe życzenia w imieniu Solenizantki:-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajne legginsy! I jak profesjonalnie zaprezentowane! Urodzona modelka z tej Amelii.

  OdpowiedzUsuń
 6. Najważniejsze, że Amelia była zadowolona, bo to było przecież jej święto :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz