Objazdownik dolnośląski

PRZYSTANEK WROCŁAW
 przedstawia

  OBJAZDOWNIK DOLNOŚLĄSKI
Ze Ślęży na Szczeliniec 
czyli przewodnik dla zwiedzających inaczej
Drodzy Czytelnicy!
Oddaję w Wasze ręce skoncentrowany „objazdownik” po miejscach przeważnie mniej znanych, zaskakująco różnorodnych i ciekawych. Krajowa „ósemka” z Wrocławia do dawnego przejścia granicznego z Czechami w Kudowie-Słonej, to dla większości tylko droga tranzytowa z obwodnicami, skutecznie omijającymi położone na trasie miejscowości. Tymczasem w tych omijanych miasteczkach, znajduje się wiele ciekawych i często unikatowych atrakcji. W połączeniu z niewielkim ruchem turystycznym, specyficzną „małomiasteczkową” atmosferą i wspaniałą przyrodą, wycieczka tym szlakiem będzie dobrą alternatywą dla popularnych, dolnośląskich miejscówek.
Objazdownik startuje ze Ślęży, śląskiego Olimpu i wiedzie docelowo na legendarny Szczeliniec Wielki w Górach Stołowych. Jako zwolenniczka kompleksowego zwiedzania, chciałam uniknąć  amerykańskiej formy podróżowania w stylu „Europa w 5 dni”, dlatego przedstawione propozycje i atrakcje należy dopasować do osobistych preferencji i możliwości. Przewodnik można potraktować całościowo i zorganizować kilkudniową wycieczkę w oparciu o przedstawione propozycje noclegów, gastronomii i atrakcji krajoznawczych; można wybrać kilka punktów na trasie w drodze do miejsca docelowego; można wreszcie urządzać weekendowe czy jednodniowe wypady. Z pewnością każdy znajdzie w tym przewodniku coś dla siebie, co sprawi, że wakacje będą niezapomniane. 
Zachęcam Was gorąco do odkrywania Dolnego Śląska, makroregionu, gdzie dłuższe i krótsze wypady mogą zastąpić egzotyczne podróże.

Co zawiera Objazdownik?
Spis treści:
WSTĘP - Dlaczego Dolny Śląsk?
TRASA WYCIECZKI
PRZYSTANEK 1. Ślęża – święta góra Pogan
PRZYSTANEK 2. Arboretum w Wojsławicach i zapomniana Niemcza
PRZYSTANEK 3. Ząbkowice Śląskie - miasto Frankensteina
PRZYSTANEK 4. Bardo – miasto wielu cudów
PRZYSTANEK 5. Kłodzko - miasto w cieniu twierdzy
PRZYSTANEK 6. Przez trzy uzdrowiska w Góry Stołowe
PODSUMOWANIE

Objazdownik jest napisany w formie e-booka w formacie PDF, otwiera się więc na komputerze
i telefonie, np. w aplikacji ReadEra.

Debiutancka cena tego dzieła, to całe 12 polskich złotych :-) 

Jak kupić?
Płatności można dokonać za pomocą poniżej widocznych możliwości.
Wysyłka na wskazany adres e-mail nastąpi po zaksięgowaniu płatności, maksymalnie do 12 godzin (w praktyce - do 1 godziny). Jeśli po tym czasie nie otrzymasz e-booka, napisz do mnie maila: marzena73@op.pl

PS
Słowo od autorki:
Kupując przewodnik, wspierasz cel "Zakup aparatu fotograficznego".
Mówiąc po ludzki, aparat padł na amen. Na nowy sprzęt, taki już na zawsze, funduszy brak a blog prowadzony jest bezpłatnie.Komentarze

 1. Jakimi aparatami jesteś zainteresowana ???
  Z jakim wydatkiem musisz się liczyć ???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam sentyment do Nikona. Jeszcze się szczegółowo nie rozglądałam, może coś takiego https://www.ceneo.pl/32304473.

   Usuń

Publikowanie komentarza