To już jest koniec

Drodzy czytelnicy!
Serdecznie dziękuję, że towarzyszyliście nam przez ponad 5 lat w wędrówkach po Wrocławiu i Dolnym Śląsku. Dziękuję za wszystkie komentarze, dobre słowa i wsparcie, które wielokrotnie otrzymałam w chwilach zwątpienia.
Działalność bloga zostaje zawieszona i nie będą ukazywały się nowe posty. 
Mam nadzieję, że uda się zachować aktywność na facebookowym profilu; kto ma ochotę i konto na fejsie niech do nas zajrzy od czasu do czasu..
Ja z pewnością będę zaglądać do zaprzyjaźnionych blogerów, bo jesteście jak wirtualna rodzina, z którą chce się być w kontakcie.

Wszystkiego dobrego, bądźcie zdrowi, szczęśliwi i nigdy nie traćcie nadziei!

Pozdrawiamy serdecznie, 
Marzena i Amelka

-----------------------------------------------------


Post scriptum - czerwiec 2020
Blogowanie wciąga..

Komentarze

 1. Żal, że zamykacie Bloga. W takim razie życzę pomyślności i powodzenia w innych pomysłach. Życzę dużo zdrowia i radości. To był ciekawy czas spędzony na wędrówkach z Wami. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ojej, jaka szkoda!
  Marzenko, mam nadzieję, że za tą decyzją nie kryje się żadna choroba, a po prostu potrzeba odpoczynku po pięciu latach blogowaniu (którą jak najbardziej jestem w stanie zrozumieć). Dziewczyny, dziękuję Wam za Wasze piękne posty, cudne zdjęcia i motywujące wycieczki i podróże po Dolnym Śląsku.
  Oczywiście zamierzam pozostać z Wami w kontakcie (zaraz polubię FB).
  Buziaki sympatii i wdzięczności dla Ciebie i Amelki.:) :) :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wpadłam jak zawsze z krótką wizytą, po kolejne wieści z naszego Dolnego Śląska i zrobiło mi się smutno. Dzięki Tobie odkrywałam przecież nieznane mi zakątki naszej małej krainy.
  Ale dziękuję za te wspólne wędrowanie. Niestety nie mam konta na FB, ale zajrzę tam na pewno.
  Będzie mi też miło jak czasem się odezwiesz
  Pozdrawiam wraz z budzącym się dniem i życzę kolejnych niewirtualnych podróży

  OdpowiedzUsuń
 4. Przykro mi, ale sama wiesz najlepiej, co jest dla Ciebie odpowiednie. Czasami ma się dość i to trzeba w sobie uszanować. Mam nadzieję, że na Facebooku się spotkamy nie raz. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza